درباره ما

آپشن پلاس اولین مجموعه فعال در زمینه ساخت آپشن و تولید محصولات کن باس می باشد و بصورت حرفه ای برای شرکت های وارد کننده خودرو آپشن تولید می کند

ما را دنبال کنید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

وبلاگ

رادار نگه دارنده بین خطوط

حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده است که به دلیل عدم تمرکز کافی از بین خطوط خارج شده و احتمال برخورد با خودروی دیگر یا گاردریل و… را تجربه کرده اید.
آپشن بین خطوط وظیفه نگهداشتن خودرو بین خطوط را داشته و در صورت خارج شدن خودرو از بین خطوط به راننده هشدار داده که این هشدار به صورت ویبره و یا تولید صدا (BUZZER) می باشد.
آپشن پلاس در راستای بهبود ایمنی خودرو این آپشن را در اختیار شما دوستان قرار میدهد.
مشاور ارشد بخش تحقیقاتی IIHS با اشاره به تحقیقات انجام گرفته در خصوص موثر بودن سیستم نگه‌دارنده بین خطوط از روی گزارشات پلیس در تصادفات، نتایج این تحقیقات را چشمگیر اعلام کرد.
نتایج این تحقیق نشان‌ می‌دهد که میزان تصادفات از جلو و کناره اتومبیل‌ها با استفاده از سامانه نگه‌دارنده بین خطوط حدود ۱۱ درصد کاهش می‌یابد. این سامانه همچنین باعث کاهش ۲۱ درصدی جراحات در تصادفات شده است.

براساس آمار پلیس در سال ۲۰۱۵ این سامانه از ۸۵ هزار تصادف و ۵۵ هزار جراحت پیش‌گیری کرده است.

مدیر تحقیقاتی این پروژه خاطر نشان کرد: این اولین سند اثبات شده‌ایست که نشان می‌دهد سامانه نگه‌دارنده بین خطوط از تصادف یا آسیب سخت به سرنشینان خودرو ممانعت به عمل آورده و در نجات جان انسان‌ها موثر است

دیدگاهی وجود ندارد

نظر بدهید